Edukacja

     Edukacja i propagowanie rzetelnej wiedzy na temat dużych drapieżników jest istotnym elementem działań na rzecz ich ochrony. Członkowie Stowarzyszenie dla Natury „Wilk” poświęcają wiele czasu i energii na działania edukacyjne skierowane do różnych grup społecznych, zawodowych i wiekowych. Oprócz wydawnictw edukacyjnych, artkułów popularnonaukowych, prowadzenia wykładów, prelekcji i warsztatów, angażujemy się też w realizację filmów przyrodniczych i audycji radiowych. Szczególnie zachęcamy do obejrzenia składającej się z 28 odcinków serii przyrodniczej „Las Story”, której byliśmy prowadzącymi, oraz wysłuchania cyklu jedenastu audycji radiowych „Co by na to powiedział wilk” zrealizowanych i emitowanych niedawno w Radiu Poznań. Polecamy kilka realizowanych z naszym udziałem odcinków znanej serii „Dzika Polska”, którą można ciągle oglądać w różnych kanałach telewizyjnych. O wilkach można też sporo się dowiedzieć z wykładu „Prywatne życie wilków” jaki wygłosiliśmy na WOLFSKIN STORIES Event w październiku 2017 roku (link) albo też z prelekcji Sabiny Nowak ”Z dziennika mięsożercy” zaprezentowanej na festiwalu podróżniczym „Wachlarz” w maju 2017 r. we Wrocławiu (link)

Bogatym w treści poznawcze dotyczące wszystkich dużych drapieżników jest nasz kanał YouTube, gdzie regularnie umieszczamy filmiki nagrane przez nasze wideopułapki w różnych zakątkach kraju. Kliknij by obejrzeć nasze filmy.

Kontakt

dr hab. Sabina Pierużek-Nowak - prezes
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 606 110 046

Śledź nas


© 2020 Stowarzyszenie dla Natury „Wilk”. All rights Reserved.   Powered by Indico.pl / mapa witryny